Ürün Gruplarımız

Ürünlerimiz

Size Özel
 • Biotin, Collagen Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  BIOTIN & COLLAGEN ve
  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZÜ + E VİTAMİNİ KATKILI
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  360 ml - 400 ML
  BESLEYİCİ & ONARICI & DOLGUNLAŞTIRICI


  Revox Biotin & Collagen & At Kuyruğu Bitki Özlü ve E Vitamin Complex ilaveli Özel Seri Şampuanı ile saçlarınız ilk kullanımdan sonra dahi dolgun ve daha kalın görünür. İçeriğinde bulunan eşsiz bitki özleri saçlarınızın daha kısa sürede uzamasına yardımcı olur. Bu şampuan tüm saç tipleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.
  Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
  Kolajen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
  Horse Tail Complex: Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.
  Vitamin E Complex: Saç ve saç derisinde yoğun bir nemlendirici etki gösterir. Yeni saç oluşumunu destekler.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • At Kuyruğu Bitki Özlü Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  360 ml. - 400 ml.
  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ BİTKİSEL ÇÖZÜM

  Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.
  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE;
  Saç derisi ve saç foliküllerinin oksijen ve besin eksikliklerinin giderilmesini sağlar.
  Saçları ve saç derisini temizler, ihtiyacı olan bakımı sağlar.
  İçeriğinde bulunan, organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde, saçların beslenmesine yardımcı olur.
  İçeriğindeki Vitis Vinifera Seat Extract’ın muhteviyatında bulunan İsviçre’nin meşhur Pinot Noir Üzümünden kazanılmış aktif sayesinde saç kurutma makinasının ve dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçları korur.
  Formülasyonundaki Celyamin sayesinde saçlardaki keratini dengeler ve saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.

   

 • Koenzim Q10, Keratin ve B3, B5, B7, B9 Vitamin Katkılı Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  KOENZİM Q10 VE KERATİN,
  B3, B5, B7, B9 VİTAMİN KATKILI
  ÖZEL SERİ BİTKİSEL ŞAMPUAN

  360 ML

  ZAYIF, KIRILGAN VE İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN DERİN BESLEYİCİ​
  Bu ürün;  Koenzim Q10, Keratin, B Vitamini Kompleksi, At Kuyruğu Bitki Özü ve diğer bitki özleriyle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir.
  Saçta eksilen keratinleri yerine koyan ve saçı içten içe güçlendiren, saçı ağırlaştırmayan, zayıf, kırılgan ve ince   telli saçlar için derinlemesine besleyici, canlandırıcı, kalınlaştırıcı ve güçlendirici bir şampuandır.
  Olgun ve kırılgan saçların günlük ışıltılı temizliği ve bakımı için ideal seçimdir. Daha  uzun süreli kalıcı güzellik sağlanmasına yardımcı olur.
  KOENZİM Q10 NEDİR VE FAYDASI;
  Koenzim Q10 üzerinde yapılmış bilimsel çalışmalar neticesinde bu maddenin saç köklerini uyararak zaman içerisinde eksilen keratinin üretimini etkin hale getirdiği ve böylece saçın sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğu belirlenmiştir.
  KERATİN NEDİR VE FAYDASI;
  Keratin saçlarımızın ana hammaddesidir denilebilir. Saçlarmızda oldukça büyük oranda doğal bir protein olarak bulunmaktadır. Ürünümüzde bulunan Keratin buğday, mısır ve soyadan elde edilen bitki kaynaklı bir aminoasit kompleksidir.
  Keratin ilk görev olarak saçı korur. Saçlardaki nemi absorbe eder ve nemin saçlarınızda kalmasın sağlayarak kurumasının ve böylece hasar görmesini engellenmesine yardımcı olur.
  KOENZİM Q10,KERATİN VE B VİT. KOMPLEKSİ NASIL KULLANILMIŞTIR
  Revox Laboratories, Koenzim Q10'i, özellikle saç köklerinde meydana gelen yaşlanma sürecinde azalan kreatin üretimini uyaran güçlü bir biyoaktif olarak formülasyonuna dahil ederek; Koenzim Q10, Keratin ve B Vitamini Kompleksi ve At Kuyruğu Bitki Özü ile zenginleştirilmiş bir bitkisel şampuan modern tekniklerle geliştirmiştir.
  Şampuanın içeriğinde bulunan Koenzim Q10, Keratin ve B Vitaminleri Kompleksi sayesinde olgun saç tellerinin ihtiyaçları ile uyumlu spesifik keratinlerin aktifleştirilmesi ile saç tellerine yaşlanma karşıtı özellikler sağlayan ideal bir ürün ortaya çıkmıştır.
  Diğer yandan ürünümüzün içeriğinde bulunan; Vitamin B3, B5, B7, B9’den oluşan kompleks ve At Kuyruğu Bitki Özü dahil olmak üzere çeşitli bitkisel ekstraktlar ile besleyici ve saç dökülmelerini önleyici etki sağlanmaktadır.

 • X-Treme Dökülme Karşıtı Şampuan
  400 ML
  Rated 4.67 out of 5

    
  DÖKÜLEN SAÇLAR + GEÇ UZAYAN SAÇLAR İÇİN ÖZEL SAÇ BAKIMI
  400 ml.

  REVOX X-TREME VİTAMİN E KOMPLEKS ŞAMPUAN; BİTKİSEL AJANLAR KULLANILARAK SAÇLARI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SAÇ KAYIPLARINI ENGELLEMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR. 

  Hydrolized Moringa Protein; Bitkinin en besleyici ve yararlı tarafı olan Moringa Yaprakları (Moringa Oleifera Leaf) gerekli besinlerin yanı sıra B-Vitaminleri, C-Vitamini, Provitamin-A (Beta-Caroten), Vitamin-K, Manganez özellikle protein bakımından çok önemli kaynaktır. Moringa Proteininin zarar görmüş saçları onardığı, yıpranmış hasarlı saçlardaki boşlukları doldurduğu ve yeniden yapılandırılmasına yardımcı olduğu klinik raporlarla kanıtlanmıştır.
  AnagainTM; Organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde  saç ve saç derisini beslemeye yardımcı olur. 
  GSP-T Antioxidant Complex; Ürünümüzün içeriğinde bulunan GSP-T (Swiss Vitis Vinifera Extract), saçlarınızı external kimyasal ve fiziksel ataklara karşı etkinliği klinik raporlarla kanıtlanmış çok yönlü koruma altına alır.
  Detoxophane®; Ürüne mükemmel bir sinerji ve gerçek bir katma değer katan Lepidyum Sativum Sprout Extract; saç derisini kirleticilerden korunmasına yardımcı olan 2.nesil bir antioksidandır. Saç ve derisinin çevresel stres faktörlerine karşı korunmasına yardımcı olur.
  REVOX Horse Tail Complex; sayesinde saç ve saç derisinin besin eksikliklerinin giderilmesine yardımcı olur.
  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • Keratin & Ozon Oil Aktif Oksijen içeren Saç Bakım Şampuanı
  Rated 4.67 out of 5

  KERATİN & OZON YAĞI + E VİTAMİN KOMPLEKS
  ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  Son derece sağlıklı ve şifa kaynağı Ozon gazı emdirilmiş taş sıkma Organik Zeytinyağı ve Keratin ile formüle edilmiş
  YENİDEN YAPILANDIRICI & SİNERJİK ETKİLİ

  Saçları hızla uzatırken yıpranmaların önüne geçerek sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. 4 yıllık bir AR-GE süreci sonunda geliştirilen özel formüllü Revox Keratin&Ozon Oil Saç Bakım Şampuanı, etkisini ozon ve zeytinyağı başta olmak üzere yağ ve minerallerden alır, hiçbir kimyasal madde içermez. Her saç tipine uyum sağlayan ve ilk kullanımdan çok kısa bir süre içerisinde etkisi gözle görülen Revox Keratin&Ozon Oil Saç Bakım Şampuanı yalnızca bitkisel içeriğiyle yan etkisiz ve yoksunluk sendromuna sebebiyet vermeyen doğal bir üründür.
  Revox Keratin & Ozon Oil Saç Bakım Şampuan ile saçlarınız ilk kullanımdan sonra dahi dolgun ve daha kalın görünür. İçeriğinde eşsiz bitki özleri bulunmaktadır.
  Ozon Yağı: Saç gözeneklerini açar. Bu sayede saç dökülmeleri azaltarak ozonun içine hapsolduğu soğuk sıkım saf zeytinyağı saç diplerini besler, kırıkları onarır ve saça canlılık verir.
  Keratin: Saçlarımızın ana hammaddesi denilebilir. Saçlarımızda oldukça büyük oranda doğal bir protein olarak bulunmaktadır. Ürünümüzde bulunan Keratin; buğday, mısır ve soyadan elde edilen bitki kaynaklı bir aminoasit kompleksidir. Keratin ilk görev olarak saçlarıı korur. Saçlardaki nemi absorbe eder ve nemin saçınızda kalmasını sağlayarak kurumasının ve böylece hasar görmesinin engellenmesine yardımcı olur.
  Vitamin E Complex: Saç ve saç derisinde yoğun bir nemlendirici etki gösterir. Horse Tail Complex: Saç ve saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.

  FORMÜLASYONDA NELER VAR ?
  Keratin, Ozon Oil (aktif oksijen) soğuk sıkım saf zeytinyağına en modern teknoloji kullanılarak uzun süre emdirilerek elde edilmiş yağ, E Vitamin Complex, At Kuyruğu Bitki Özü, Huş Ağacının Yaprak ve Kabuk Özü, Papatya Çiçeği Tohumu Özü, Akdarı Tohumu Özü, Adaçayı Yaprağı Özü, Isırgan Yaprağı Özü, Şerbetçi Otu Özü, Kına Kına Bitki Özü, Yeşilçay Yaprak Özü, Küçük Yapraklı Ihlamur Özü, Niacin, Sarı Sabır Yaprak Özü, Hidrolize Buğday Proteini, Ekinezya Bitki Özü, Aynı Safa Yaprağı Özü, Oğul Otu Yaprağı Özü, Cadı Fındığı Yaprağı Özü, Ihlamur Çiçeği Özü, Üzüm Çekirdeği Özü, Organik Bezelye Özü.

 • %100 Gerçek Biberiye Filizli Şampuan
  Rated 4.67 out of 5
  Revox Saç Beyazlamasını Yavaşlatan, Besleyici ve Güçlendirici Biberiye Şampuan / 400 ml.
  Biberiye bitkisi beyazlarla doğrudan savaşan antioksidanlar içerir. Yüksek oranda kafeik ve biberiye asitleri ile beyazlarla doğrudan savaşan antioksidanlar içerir.
  Saç uzamasını teşvik eder ve saçın doğal rengini korumasına yardımcı olur. 
   
  Revox Biberiye Şampuanı içeriğinde bulunan Biberiye bitkisi ve diğer bitki özleri sayesinde;
  Saç köklerini güçlendirir.
  Saç dökülmesini durdurur.
  Saç beyazlamasını yavaşlatır.
  Saç derisini besler ve yeni saç oluşumunu destekler.
  Saçların kırılmadan uzamasını sağlar.

   

  Biberiye Filizi ile birlikte besleyici diğer pek çok bitki özleri kullanılarak zenginleştirilen bu şampuan; saç ve saç derisindeki yabancı maddeleri nazikçe temizler. Saçınızın rahat şekil almasına ve daha kolay taranır hale gelmesine yardımcı olur.

  %100 Gerçek Biberiye Filizli Şampuan
  Bu ürünün ambalajının içerisinde görmekte olduğunuz Gerçek Rosemary/Biberiye Filizi ülkemizde bir ilk olarak %100 doğal hali ile GMP Sertifikalı ve FDA kayıtlı üretim tesislerimizde gerek aromasını, gerekse de mükemmel kokusunu ürüne aktarma amacıyla hijyen koşullarına uygun olarak kullanılmıştır
   
 • Erkeklere Özel Men Şampuan
  Rated 4.67 out of 5


  MAGNEZYUM & ÇİNKO & BAKIR / MULTİ MİNERAL KOMPLEKS
  ERKEKLERE ÖZEL SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI
  360 ml. - 400 ml.

  MULTI MINERAL KOMBİNASYON;
  MAGNEZYUM: Saç köklerini güçlendirir.
  ÇİNKO: Saçların nem  dengesini sağlayarak, saç kayıplarını engellemeye yardımcı olur.
  BAKIR: Saç rengi ve yapısındaki bozulmaları engeller.

  BU ÜRÜNÜN FAYDASI NEDİR ?
  Magnezyum, Çinko Ve Bakır Gluconate karışımından oluşan Multi Mineral Kombinasyonun bir harmoni içerisindeki saçların enerjisini açığa çıkarır. Köklerinden uçlarına kadar güçsüzleşmiş ve kırılganlaşmış saçları içeriğinde bulunan 18 Farklı Bitki Özü ile güçlendirir. Dökülmelere engel olur, saç derisini güçlendirir. 

   

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • AT KUYRUĞU ŞAMPUAN 750 ML
  750 ML
  Rated 4.67 out of 5

  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ ÇÖZÜM

  Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.

  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE;
  Saç derisi ve saç foliküllerinin oksijen ve besin eksikliklerinin giderilmesini sağlar.
  Saçları ve saç derisini temizler, ihtiyacı olan bakımı sağlar.
  İçeriğinde bulunan, organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde, saçların beslenmesine yardımcı olur.
  İçeriğindeki Vitis Vinifera Seat Extract’ın muhteviyatında bulunan İsviçre’nin meşhur Pinot Noir Üzümünden kazanılmış aktif sayesinde saç kurutma makinasının ve dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçları korur.
  Formülasyonundaki Celyamin sayesinde saçlardaki keratini dengeler ve saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.
 • Biberiye & Kafein Özlü Saç Kremi
  Rated 4.67 out of 5

  REVOX BİBERİYE & KAFEİN ÖZLÜ SAÇ KREMİ
  SAÇLARINIZIN KOLAYCA TARANMASINI SAĞLAYAN, KIRILMASINI ENGELLEYEN YEPYENİ BİTKİSEL FORMÜL

  DUŞTAN SONRA SAÇLARINIZIN KOLAYCA TARANMASINI SAĞLAR, KIRILMASINI ENGELLER, BESLER, ONARIR, DOLGUNLAŞTIRIR, YUMUŞAK HALE GETİREREK ÇOK DAHA KOLAY ŞEKLE GİRMESİNİ SAĞLAR.

  REVOX SAÇ KREMİ; Saçların yumuşamasını sağlayan özelliğe sahip bir üründür. Bu sayede saç tellerinin kırılmasını engeller.
  İçeriğindeki BİBERİYE ve KAFEİN ile  saçların beslenmesine yardımcı olur.
  REVOX; Saçları kökten uca nemlendirmeye, korumaya ve güçlendirmeye yardımcı olur.
  REVOX; Saçların ihtiyacı olan bakımı sağlayarak doğal bir bakım uygular.
  Saça esneklik verir.

   

 • At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Kremi
  250 ML
  Rated 4.67 out of 5

  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ SAÇ KREMİ; 250 ML

  • İçeriğinde bulunan Celyamin sayesinde saçların beslenmesini ve nemlenmesini sağlar.
  • Kökten uca bakım yaparak, kırılmaları ve koparak dökülmeleri engellemeye yardımcı olur.
  • At kuyruğu bitki özü sayesinde saçı besler, canlılık ve parlaklık kazandırır.

  Saça esneklik verir ve saçın ihtiyacı olan doğal bir bakım uygular.

 • Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Serumu
  Rated 4.67 out of 5
  Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü
  Güçlü Etkili
  Saç Bakım Serumu

   

  REVOX SERUM; BIOTIN & COLLAGEN & AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZÜ, ANAGAINTM ve bir çok bitkisel ajan kullanılarak saçları daha bakımlı ve daha güçlü hale getirerek, saç kayıplarını engellemek için üretilmiştir. Bu saç serumu tüm saç tipleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.
  Formülasyonunda bulunan Biotin, Collagen ve Horse Tail Complex Hair Vit’i oluşturan 10 ayrı bitki ve 3 esansiyel vitamin ile saç ve saç köklerinin tahrip olmamasına yardımcı olur.
  İçeriğinde bulunan;  

  Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
  Kolajen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
  Horse Tail Complex:  Saç  ve  saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.
  Revox; Saç köklerini besleyerek güçlendirir ve saçların parlaklılığının, elastikiyetinin ve hacminin artmasına yardımcı olur.
  İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan  AnaGainTM, (Pisum Sativum Sprout Extract) sayesinde saçın beslenmesine yardımcı olur.
  Saçın nemlenmesini sağlar.
   

  FORMÜLASYONDA KULLANILAN BİTKİSEL EXTRAKTLAR:
  Biotin: Vitamin. Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur. Saç ve saç derisini güçlendirir.
  Collagen: Kolajen desteği alan saçlarda, saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve sağlıklı olmalarına yardımcı olur.
  Horse Tail Complex Hair Vitamin: Saç ve saç derisini besleyici bitkisel kompleks.
  AnaGainTM: Organik bezelyeden kazanılan bir bileşen. Saç ve saç derisini besleyici.
  PL Saw Palmetto: Saç ve saç derisini besleyici bitkisel kompleks.
  PL Complex S-Power: Saç ve derisini besleyici kompleks.
  PL Malus Domestica: İsviçre Yeşil Elma kök hücresi. Saç ve saç derisini besleyici.
  B3 Vitamin: Vitamin. Saçı güçlendirici.
  Niacin: Vitamin. Saçı güçlendirici.
  Panthenol: Vitamin. Saçı besleyici, nemlendirici. 

  Extra: Tüm saç tiplerine formüle edilmiş aktifler.

   

   

   
 • At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Serumu
  100 ML
  Rated 4.67 out of 5

  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ ÇÖZÜM

  REVOX AT KUYRUĞU SERUMU BAŞTA HORSTAIL EXTRACT VE ANAGAINTM OLMAK ÜZERE BİTKİSEL AJANLAR KULLANILARAK SAÇLARI DAHA SAĞLIKLI VE DAHA GÜÇLÜ HALE GETİREREK SAÇ KAYIPLARINI ENGELLEMEK İÇİN ÜRETİLMİŞTİR.

  REVOX At Kuyruğu Serumu; 
  Formülasyonunda bulunan Horse Tail Complex Hair Vit’i oluşturan 10 ayrı bitki ve 3 essansiyel vitamin ile saç ve saç köklerinin tahrip olmamasına yardımcı olur. 
  Saç ve saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. 
  Saç köklerini besleyerek güçlendirir ve bu durum saçların parlaklılığının, elastikiyetinin ve hacminin artmasına yardımcı olur.
  İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan AnaGainTM, (Pisum Sativum Sprout Extract) sayesinde saçın beslenmesine yardımcı olur.
  Saçın nemlenmesini sağlar.

   

 • AT KUYRUĞU ŞAMPUANI SEYAHAT PAKETİ
  Rated 4.67 out of 5

  SAÇ DÖKÜLMELERİ VE GEÇ UZAMALARA KARŞI EN GÜÇLÜ ÇÖZÜM

  At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Şampuanı artık; Seyahatlerinizde, spor ve havuzdan sonra  saçınızın ihtiyacı olan bakımı sağlamak için  yanınızda, çantanızda rahatça taşıyabileceğiniz  10 ml.’lik paketlerde.  

  Saç köklerine yeterli oksijen besinlerin ulaşmasına engel olan dahili ve harici radikallerin olumsuz etkilerini ve bu etkenlerin neden olduğu saç kayıplarını, içeriğinde bulunan ve tümüyle bitkisel olan HORSE TAIL COMPLEX ile engellemeye yardımcı olur.

  REVOX AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ ÖZEL SAÇ BAKIM ŞAMPUANI İLE;
  Saç derisi ve saç foliküllerinin oksijen ve besin eksikliklerinin giderilmesini sağlar.
  Saçları ve saç derisini temizler, ihtiyacı olan bakımı sağlar.
  İçeriğinde bulunan, organik bezelyeden kazanılan bir aktif olan Pisum Sativum Sprout Extract sayesinde, saçların beslenmesine yardımcı olur.
  İçeriğindeki Vitis Vinifera Seat Extract’ın muhteviyatında bulunan İsviçre’nin meşhur Pinot Noir Üzümünden kazanılmış aktif sayesinde saç kurutma makinasının ve dış etkenlerin vermiş olduğu zararlara karşı saçları korur.
  Formülasyonundaki Celyamin sayesinde saçlardaki keratini dengeler ve saç boyamalarında oluşan keratin çözülmelerine karşı saçları korur.
 • Pure Bitki Özlü Şampuan
  Rated 4.67 out of 5


  PURE
  DÖKÜLME KARŞITI ÖZEL BAKIM ŞAMPUANI

  400 ml.
  REVOX  BİTKİSEL  KOMPLEKS ŞAMPUAN;  PEK  ÇOK   ÖZEL  BİTKİ   ÖZÜ   KULLANILARAK  SAÇLARI  DAHA  SAĞLIKLI  VE  DAHA  GÜÇLÜ  HALE  GETİRİP YAŞANABİLECEK    SAÇ    KAYIPLARINI   ÖNLEMEK İÇİN İNOVATİF  VE  EN  SON TEKNOLOJİLERLE  ÜRETİLMİŞTİR.
  DÖKÜLEN SAÇLAR İÇİN
  Beyaz Huş Ağacının Yaprak ve Kabuğunun Özü
  Isırgan Yaprağının Genç Sürüm Özü 
  Ekinezya Bitki Özü 

  HASAR GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN
  Kinkona / Kına Kına Bitki Özü
  Küçük Yapraklı Ihlamur Özü​

  MAT VE GÜÇSÜZ SAÇLAR İÇİN
  Adaçayı Genç Sürüm Yaprak Özü
  Papatya Çiçeği Tohumu Özü
  Biotin - Niacin - D-Panthenol Vitamini​

  REVOX Bitkisel Aktifleri sayesinde saç ve saç derisinin  besin  eksikliklerinin  giderilmesine yardımcı olur.
  REVOX; içeriğindeki bitkisel hammaddeler ile saç dökülmelerinin önlenmesine, hasar görmüş saçların yeniden canlanmasına, parlaklık ve sağlamlık  kazanmasına,  mat  ve  güçsüz görünümünün giderilmesine yardımcı olur.
  REVOX; saçlı  deriyi  ve  saçları  temizler, arındırır. İhtiyacı olan bakımı sağlar.
  REVOX; nemlendirme sağlar. 
  REVOX Bitkisel Kompleks Şampuanın içeriğinde bulunan tüm bitki özleri Avrupa  ülkelerinden  ve   ürün  kalitesi belgelendirilmiş, dünyaca ünlü üreticilerden tedarik edilerek en son teknoloji ile üretilmektedir. 

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • Kalıntı Giderici Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  KALINTI GİDERİCİ ÖZEL ŞAMPUAN
  200 ml.

  Günlük hayatta kullanılan saç spreyi, saç kremi, saç maskesi,besleyici yağlar, bazı şampuanlar, jöleler vb. saç şekillendirici ürünler, saç derisi (scalp) ve köklerinde birtakım mikro  kalıntıların birikmesine neden olur. Bu kalıntılar saçın ve saç derisinin nefes almasını engeller, Revox, saç ve saç derisinin nefes almasını sağlar.

  Revox Kalıntı Giderici Şampuan; saçlarda matlaşma,dökülme ve geç uzamalara neden olan silikon,yağ ve çeşitli kimyasalların oluşturduğu kalıntıları temizleyerek saç derisini arındırır.

  Haftada sadece 1 kez kullanılan Revox Kalıntı Giderici Şampuan sayesinde arınmış olan saç ve saç derisine, uygulanan tüm saç bakım ürünlerinden çok daha iyi sonuçlar elde edilecektir.

  Revox Kalıntı Giderici Şampuanı rutinde kullanılan şampuan yerine haftada 1 kez kullanmak yeterli olacaktır.
  REVOX Kalıntı Giderici Şampuan tüm saç tipleri için uygundur.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

 • Boyalı Saçlara Özel Renk Koruyucu Şampuan
  Rated 4.67 out of 5

  BOYALI SAÇLARA ÖZEL RENK KORUYUCU
  AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZLÜ SAÇ BAKIM ŞAMPUANI

  400 ml.

  SLES ve PARABEN içermeyen boyalı saçlara özel Renk Koruma Ajanları ile saçlarınız için uygun gördüğünüz rengin uzun süre muhafaza edilmesini sağlar. Sık yıkamaktan kaynaklanan saç boya renk kayıplarının önüne geçer. Güneşin yıpratıcı etkilerine karşı saçı korur. 
  REVOX; güçlü formülasyonu saçlarınızdaki boya renklerini korumaya ve kimyasal olarak işlem görmek zorunda kalmış saçlarınızı canlandırarak her telinin güçlenmesine yardımcı olur. Boyalı saçlara özel Renk Koruma Nemlendirici Şampuan nazikçe saçınızı temizler, besler ve rengini korurken saç derisini ve saçı nemlendirir. 
  REVOX Boyalı saçlara özel Renk Koruma Şampuanı tüm saç tiplerine uygun olarak üretilmiş olup içeriğindeki doğal bitki özleri ve doğal tohum yağları sayesinde vaad ettiği tüm faydaları sağlar. 
  REVOX; ekstra yumuşaklık sağlar. İçeriğinde saç derisi ve saçlarınıza zarar verebilecek hiçbir madde barındırmaz.

  Kullanıcı Videoları için tıklayınız.

X