Özel Saç Bakım Ürünleri

 • Biotin, Kafein ve Keratin Sprey Tonik
  Rated 4.67 out of 5
  Biotin, Kafein ve Keratin İçeren
  Saç Dökülme Karşıtı Sağlıklı Uzamaya Yardımcı
  Sprey Tonik 200 ml.
   
  Saçlarınıza Canlılık Katın: Biotin, Kafein ve Keratin İçeren Saç Dökülme Karşıtı Sprey Tonik!
  Saçlar güzelliğimizin önemli bir parçasıdır ve sağlıklı, gür saçlar her zaman dikkat çeker. Ancak, çevresel faktörler, stres ve genetik etmenler saç dökülmesine neden olabilir. Saçlarınızın eski canlılığını geri kazanmak ve dökülmeyi önlemek için güçlü bir formül arıyorsanız, işte çözüm: Revox Biotin, Kafein ve Keratin İçeren Saç Dökülme Karşıtı Sprey Tonik!
  Biotin'in Güçlü Etkisi: Biotin, saç sağlığını desteklemek ve güçlendirmek için kullanılan bir B vitamini türüdür. Saç foliküllerini besleyerek azaltmaya yardımcı olur. Bu tonik, biotin içeriğiyle saç tellerine sağlık ve dayanıklılık kazandırmaya yardımcı olur.
  Kafeinle Canlanan Saçlar: Kafein, saç foliküllerini uyararak ve saç büyümesini teşvik eder. Ayrıca, kafein, saç derisini canlandırarak sağlıklı bir saç derisi ortamı yaratmaya yardımcı olur. Saç dökülmesine karşı etkili bir savunma sunar.
  Keratinle Güçlü Saçlar: Keratin, saç tellerinin temel yapı taşıdır. Bu tonik, keratin içeriğiyle saç tellerini güçlendirir, kırılma ve zayıflamayı önler. Saçlarınıza dokunulduğunda farkı hemen hissedeceksiniz; yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.
  Nasıl Kullanılır: lslak veya nemli saç diplerine uygulayınız. Saç diplerine masaj yaparak ürünün yayılmasını ve aktif hale gelmesini sağlayınız. Günde 1-2 defa olmak üzere her gün uygulayınz. Durulamayınız. Her kullanımdan sonra saçlarınızın canlanmış hissini ve görünümünü deneyimleyeceksiniz. Günlük kullanım için uygundur.
  Saç dökülmesiyle savaşmak artık daha etkili ve keyifli! Biotin, kafein ve keratin içeren bu özel formülle, saçlarınızda sağlıklı bir değişim yaşayacaksınız. Gür ve canlı saçlara kavuşmak için Revox Saç Dökülme Karşıtı Sprey Tonik'i deneyin ve saçlarınıza sevgi dolu bir bakım yapın! Güzellik saçlarda başlar, bu tonikle saçlarınızda farkı hissedin!
 • Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü Saç Bakım Serumu
  Rated 4.67 out of 5
  Biotin & Collagen + At Kuyruğu Bitki Özlü
  Güçlü Etkili
  Saç Bakım Serumu

  REVOX SERUM; BIOTIN & COLLAGEN & AT KUYRUĞU BİTKİ ÖZÜ, BIOGENTM ve bir çok bitkisel aktif kullanılarak saçları daha bakımlı ve daha güçlü hale getirerek, saç kayıplarını engellemek için üretilmiştir. Bu saç serumu tüm saç tipleri için tasarlanmış ve üretilmiştir.

  Revox Özel Seri Saç Serumu; 
  Formülasyonunda bulunan Biotin, Collagen ve Horse Tail Complex Hair Vit’i oluşturan 20 ayrı bitki ve 3 vitamin ile saç ve saç köklerinin yıpranmamasına yardımcı olur.İçeriğinde bulunan;  
  Biotin: Saçlarınızın yoğun olarak beslenmesine ve gelişmesine yardımcı olur.
  Collagen: Yaşın ilerlemesi ile vücuttaki doğal kolajenler azalır. Bu da saçlarınızın dökülmesine, cansızlaşmasına neden olur. Kolajen desteği alan saçlarda ise saç kayıpları azalmaktadır. Kolajen saç foliküllerini destekler ve canlı görünmelerine yardımcı olur.
  Horse Tail Complex: Saç  ve  saç derisinin beslenmesine yardımcı olur.

  Revox saç köklerini besleyerek güçlendirir ve saçların parlaklılığının, elastikiyetinin ve hacminin artmasına yardımcı olur.
  İçeriğinde bulunan ve organik bezelyeden kazanılan  BiogenTM, (Pisum Sativum Sprout Extract) sayesinde saçın beslenmesine yardımcı olur.
  Saçın nemlenmesini sağlar.

  Extra: Tüm saç tiplerine formüle edilmiş aktifler.

  İçindekiler: Aqua, Alcohol Denat, Glycerin,  Panthenol, Pisum Sativum Sprout Extract, Equisetum Arvense Extract, Betula Alba Leaf  Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract,  Panicum Miliaceum Seed Extract, Salvia Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica Leaf Extract, Humulus Lupulus Extract ,Camelia Sinensis Leaf Extract, Chinchona Succirubra Bark Extract, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Panax Notoginseng Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract,  Serenoa Serrulata Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Tilia Cordata Flower Extract , Hydrolyzed Collagen, Sodium Benzoat, Propylene Glycol, Niacinamide,  Biotin,  2-Phenoxyethanol, Ethylhexlglycerin, Citric Acid.
  Kullanıcı yorumları için tıklayınız.

   

   

   
X